Przejdź do treści

Multimedia

Wynajem Ekranu LED

Oferujemy wynajem ekranu LED najnowszej technologii do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Telewizyjna jakość, żywe kolory i nieograniczone możliwości konfiguracji sprawiają że idealnie nadaje się jako ekran na konferencję, ekran na koncert lub ekran na event firmowy. Na ekranie możemy wyświetlać dowolne obrazy, filmy promocyjne, prezentacje oraz animacje.

Wynajem Telebimów

Telebim to potoczna nazwa ekranu LED stosowanego na wolnym powietrzu. Różni się tym, że jest odporny na czynniki atmosferyczne (deszcz, śnieg, nasłonecznienie). Podczas imprez plenerowych telebim najczęściej zawieszany jest na kratownicy aby uczestnicy imprezy z dużej odległości mogli zobaczyć co dzieje się na scenie za pomocą obrazu z kamery. Na telebimie wyświetlane jest również logo sponsorów, spoty reklamowe czy wyniki konkursów. Nasze zewnętrzne ekrany świetnie sprawdzą się jako telebim na koncert, telebim na strefę kibica oraz na inne imprezy sportowe i kulturalne, ponieważ posiadają szeroki kąt widzenia.

Transmisje internetowe

Przenoszenie ważnych wydarzeń do sieci to najlepszy sposób aby utrzymać relację ze stałymi odbiorcami oraz dotrzeć do nowych.
Realizujemy wydarzenia na żywo z kilku kamer oraz mamy możliwość realizacji satelitarnej z miejsc w których nie ma stałego dostępu do internetu.

Za pomocą naszych rozwiązań możemy zorganizować studio w dowolnym miejscu, stworzyć streaming live na dowolne social media lub stworzyć zamkniętą platformę tylko dla wybranych osób z tokenami, chatem a nawet stworzyć video panel dyskusyjny między osobami online.

Projektory multimedialne i telewizory

Wynajem telewizorów na statywach od 42″ do 75″.
Projektor multimedialny od 4000 ansi do 20000 ansi.
Ekran projekcyjny 3x2m, 4×2,5m, 4x3m, 6x3m, 11x5m.
Posiadamy urządzenia do rozdzielania i przesyłania obrazu na duże odległości, dlatego możemy realizować nawet najbardziej wymagające wydarzenia.

Biuro:
AZ-GROUP
ul. Knosały 1
41-922 Radzionków
NIP: 645-252-43-54

 

Kontakt:
tel. 510-627-056
mail: biuro@az-group.pl